Najdete nás i na MALL.CZ

Dětská dřevěná skluzavka

Novinka

Skluzavku, která je oblíbenou parkovou hračkou našich dětí, jsme pro vás vyrobili ze dřeva. V této podobě je estetickým doplňkem dětského pokoje.

Skluzavka je určena převážně pro interiér, může být však použita i ve venkovních prostorách. V tomto případě musíme dbát na to, aby nebyla v přímém kontaktu s vodou. Skluzavka byla vyrobena tak, aby přispěla k fyzickému rozvoji a herním potřebám našich dětí, které jsou stále častěji uvězněni v domácím prostředí.

Naším cílem je, aby naše děti vyrůstaly v kontaktu se dřevem, které je jednou z největších částí přírody, a aby cítily jeho přirozenost.

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva a je potažen buď voskem nebo lakován. U obou variant je samozřejmostí certifikace EN71 pro děti.

Bukové dřevo je velmi pevné a pružné.

V případě použití včelího vosku má dřevo příjemnou vůni medu. Chrání před vlhkostí a nečistotami. Zajišťuje antistatistické vlastnosti povrchu (nepřitahuje prach). Poskytuje lehce sametový lesk. Voskovaný povrch se snadno čistí. Nátěr lze snadno obnovit i lokálně. Nevytváří na dřevě film; proto se neloupe. Voskované dřevo dýchá.
VOSK NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ CHEMICKÉ PRVKY A JE BEZPEČNÝ PRO VAŠE DÍTĚ!

V případě použití laku je na výrobku vytvořen lehce lesklý film, který se snadno čistí. Hračky jsou označeny CE, testovány a vyhovují harmonizovaným normám Evropské unie pro bezpečnost hraček, které jsou mezinárodně akceptovány (směrnice 2009/48 / ES).Nábytek je zasílán v rozloženém nebo částečně rozloženém stavu. Je velmi snadné jej postavit, kompletní sada má vše, co je k tomu potřeba.

Skluzavka se dá jednoduše rozložit na dva díly, které zabírají jen malý prostor.

Doporučeno pro děti od 6 měsíců do 8 let. Maximální nosnost do 90 kg.

Rozměry: V-58cm, H-42cm, D-130cm

Zvolte si variantu:

Cena od 2 690,00 Kč
/* */