Najdete nás i na MALL.CZ

Dětský Montessori stůl a židle z bukového dřeva

Novinka

Tento set byl navržen ve formě, která si klade za cíl ukázat, že produkty s různými funkcemi lze používat za účelem integrity a naučit naše děti principu kompatibility mezi předměty.Svou strukturou, která se vzájemně doplňuje proplétáním, vytváříme vedle funkce stolu a židle vjem skládačky a puzzle, čímž vytváříme pouto mezi našimi dětmi a produktem založené na hře.

Naším cílem je, aby naše děti vyrůstaly v kontaktu se dřevem, které je jednou z největších částí přírody, a aby cítily jeho přirozenost.

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva a je potažen buď voskem nebo lakován. U obou variant je samozřejmostí certifikace EN71 pro děti.

Bukové dřevo je velmi pevné a pružné.

V případě použití včelího vosku má dřevo příjemnou vůni medu. Chrání před vlhkostí a nečistotami. Zajišťuje antistatistické vlastnosti povrchu (nepřitahuje prach). Poskytuje lehce sametový lesk. Voskovaný povrch se snadno čistí. Nátěr lze snadno obnovit i lokálně. Nevytváří na dřevě film; proto se neloupe. Voskované dřevo dýchá.
VOSK NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ CHEMICKÉ PRVKY A JE BEZPEČNÝ PRO VAŠE DÍTĚ!

Hračky jsou označeny CE, testovány a vyhovují harmonizovaným normám Evropské unie pro bezpečnost hraček, které jsou mezinárodně akceptovány (směrnice 2009/48 / ES).Nábytek je zasílán v rozloženém nebo částečně rozloženém stavu. Je velmi snadné jej postavit, kompletní sada má vše, co je k tomu potřeba.


Doporučeno pro děti od 6 měsíců do 8 let. Maximální nosnost do 90 kg.

Obsah 1 židle, 1 stůl

Rozměry: Stůl: V-53cm, H-54cm, D-65cm, Židle: V-43cm, H-47cm, D-36cm

3 590,00 Kč
/* */