Najdete nás i na MALL.CZ

Dětský stolek a židle s opěradlem

Vyprodáno Novinka

Tento set je navržen tak, abychom se zbavili jednoduché dynamiky stolu a židlí, aby naše děti mohly vykonávat své společenské aktivity a naučit se sdílet svůj prostor a přitom se bavit. Díky tomu, že je produkt v uzavřené formě, eliminovali jsme problém se stohováním a zaměřili se na využití menšího prostoru.

Naším cílem je, aby naše děti vyrůstaly v kontaktu se dřevem, které je jednou z největších částí přírody, a aby cítily jeho přirozenost.

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva a je potažen buď voskem nebo lakován. U obou variant je samozřejmostí certifikace EN71 pro děti.

Bukové dřevo je velmi pevné a pružné.

V případě použití včelího vosku má dřevo příjemnou vůni medu. Chrání před vlhkostí a nečistotami. Zajišťuje antistatistické vlastnosti povrchu (nepřitahuje prach). Poskytuje lehce sametový lesk. Voskovaný povrch se snadno čistí. Nátěr lze snadno obnovit i lokálně. Nevytváří na dřevě film; proto se neloupe. Voskované dřevo dýchá.
VOSK NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ CHEMICKÉ PRVKY A JE BEZPEČNÝ PRO VAŠE DÍTĚ!

V případě použití laku je na výrobku vytvořen lehce lesklý film, který se snadno čistí.Hračky jsou označeny CE, testovány a vyhovují harmonizovaným normám Evropské unie pro bezpečnost hraček, které jsou mezinárodně akceptovány (směrnice 2009/48 / ES).Nábytek je zasílán v rozloženém nebo částečně rozloženém stavu. Je velmi snadné jej postavit, kompletní sada má vše, co je k tomu potřeba.


Doporučeno pro děti od 9 měsíců do 8 let. Maximální nosnost do 90 kg.

Obsah 1 židle, 1 stůl

Rozměry: Stůl: V-50cm, H-58cm, D-64cm, Židle: V-55cm, H-35cm, D-39cm

Zvolte si variantu:

3 500,00 Kč
/* */