Najdete nás i na MALL.CZ

Dřevěný houpací kůň

Novinka

Na základě principu rovnováhy byla zvolena tato forma k rozvoji schopnosti našich dětí myslet abstraktně a dotvářet si věci představivostí.

Naším cílem je, aby naše děti vyrůstaly v kontaktu se dřevem, které je jednou z největších částí přírody, a aby cítily jeho přirozenost.

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva a je potažen buď voskem nebo lakován. U obou variant je samozřejmostí certifikace EN71 pro děti.

Bukové dřevo je velmi pevné a pružné.

V případě použití včelího vosku má dřevo příjemnou vůni medu. Chrání před vlhkostí a nečistotami. Zajišťuje antistatistické vlastnosti povrchu (nepřitahuje prach). Poskytuje lehce sametový lesk. Voskovaný povrch se snadno čistí. Nátěr lze snadno obnovit i lokálně. Nevytváří na dřevě film; proto se neloupe. Voskované dřevo dýchá.
VOSK NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ CHEMICKÉ PRVKY A JE BEZPEČNÝ PRO VAŠE DÍTĚ!

V případě použití laku je na výrobku vytvořen lehce lesklý film, který se snadno čistí.Hračky jsou označeny CE, testovány a vyhovují harmonizovaným normám Evropské unie pro bezpečnost hraček, které jsou mezinárodně akceptovány (směrnice 2009/48 / ES).Hračka je zasílána v rozloženém nebo částečně rozloženém stavu. Je velmi snadné ji sestavit, kompletní sada má vše, co je k tomu potřeba.


Doporučeno pro děti od 9 měsíců do 8 let. Maximální nosnost do 90 kg.

Rozměry: V-58cm, H-40cm, D-75cm

Zvolte si variantu:

Cena od 2 200,00 Kč
/* */