Najdete nás i na MALL.CZ

Duhová montessori houpačka SWING I - Duha

Skladem - odesíláme do 5 dnů

Dárek k nákupu

Ke každému nákupu obdržíte jako dárek dřevěný telefon se jménem. Tato akce se netýká nákupu samostatných skluzavek. U každé objednávky napište do poznámky volitelné možnosti - jméno, datum, místo. Telefon je vyroben z 15 mm bukové překližky o rozměrech 150 x 80 mm.

Zakázkově vyráběná Duhová hrací houpačka nabízí spoustou různých způsobů, jak si ji užít. Pro kojence může být prolézačkou, malé děti se v ní mohou houpat, zatímco větší děti mohou zkoušet stabilitu. Může být použit jako stolička. Může též sloužit jako postel pro panenky. Umístěná na boku se může proměnit v úložiště nebo k vytvoření úkrytu. Její barevný vzhled rozzáří vaše děti i byt. Boční úchyty slouží k lepšímu ovládání houpačky a zabraňují přiskřípnutí prstů dítěte o spodní hranu.

Stimuluje smyslové orgány, rozvíjí svaly a zvyšuje pocit rovnováhy dítěte

Barvy jsou odolné vůči otěru, snadno se čistí, může se otírat vlhkým hadříkem. Dřevo je přírodní produkt, a proto může mít různou strukturu.

Rozdíl oproti jiným levně i draze nabízeným houpačkám je:

tlouštka bočnic 18mm u nás - jinde 15mm

tlouštka spojnic 15mm překližka - jinde měkké smrkové dřevo

všech 9 spojnic zasunutých do zafrézovaných drážek a spojených na závrtnou matici a šroub - jinde natupo spojeno vruty nebo kolíky

nosnost 100kg - jinde 60kg

Použité materiály:

Materiál: 18mm březová překližka multiplex, 15mm březová překližka multiplex

Povrch: barva / lak - které splňují normu EN71 Toy Safety Standard

Rozměry / ​​hmotnost

cca. 84x40x39cm

2 490,00 Kč
/* */