Najdete nás i na MALL.CZ

Montessori balanční kladina

Novinka

Balanční kladina je nádherná dřevěná hračka, která pomáhá vašemu dítěti rozvíjet rovnováhu, koordinační schopnosti, psychomotorický vývoj a motoriku. Umožňuje dětem nastavit si vlastní tratě, díly spojovat a vytvářet tak různé úrovně a zlepšovat jejich kreativitu. Vzhledem k různorodému uspořádání dílů lze měnit trasu a hru obměňovat.
Sady obsahují požadovaný počet kladek [3,4,5 nebo 6] s potřebnými konektory. Balanční kladinu využije nejen vaše dítě, ale i jeho kamarádi. Více kladek vám umožní zapojit do hry více dětí! Je to skvělá zábava pro mladší i starší děti.

Všechny hrany a rohy jsou zaoblené pro bezpečnost dětí. Všechny povrchy jsou ručně broušeny a dokončeny 2 vrstvami laku na vodní bázi splňující EN71-3

Výhody balanční kladiny
- Hračka na učení sebevědomí
- Rozvoj hrubé motoriky
- Růst svalů a kontrola rovnováhy
- Rozšiřuje kreativitu a čas na hraní

Složení sestavy:

- 3 ks kladina 9 x 75 cm

- 3 ks kladina 9 x 60 cm

- 6 ks konektor velký

- 2 ks konektor malý

Celková délka kladiny je 405 cm

Materiál: 18mm březová nebo buková překližka, bukové dřevo

Povrch: barva / lak - které splňují normu EN71 Toy Safety Standard

Rozměr:
šířka 9 cm, délka 75 cm a 60 cm, tloušťka 1,8 cm, výška konektor + kladina 7,2 cm, výška spojovacích konektorů 5,4 cmMaximální zatížení 90 kg. Doporučeno pro děti ve věku od 18 měsíců do 8 let.Používat pod dohledem dospělého

Výrobek lze používat venku, ale měl by být skladován na suchém a čistém místě. Vzhledem k přírodním materiálům nesmí být vystavena nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako je déšť nebo sníh.

Výběr barev uvádějte v poznámce u objednávky

Zvolte si variantu:

Cena od 3 350,00 Kč
/* */