Najdete nás i na MALL.CZ

Montessori dětský psací stůl

Novinka

Tento stůl je navržen tak, abychom se zbavili jednoduché dynamiky stolu a židlí, aby naše děti mohly vykonávat své společenské aktivity a naučit se sdílet svůj prostor a přitom se bavit. Díky tomu, že je produkt v uzavřené formě, eliminovali jsme problém se stohováním a zaměřili se na využití menšího prostoru.

Naším cílem je, aby naše děti vyrůstaly v kontaktu se dřevem, které je jednou z největších částí přírody, a aby cítily jeho přirozenost.

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva a je potažen buď voskem nebo lakován. U obou variant je samozřejmostí certifikace EN71 pro děti.

Bukové dřevo je velmi pevné a pružné.

V případě použití včelího vosku má dřevo příjemnou vůni medu. Chrání před vlhkostí a nečistotami. Zajišťuje antistatistické vlastnosti povrchu (nepřitahuje prach). Poskytuje lehce sametový lesk. Voskovaný povrch se snadno čistí. Nátěr lze snadno obnovit i lokálně. Nevytváří na dřevě film; proto se neloupe. Voskované dřevo dýchá.

VOSK NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ CHEMICKÉ PRVKY A JE BEZPEČNÝ PRO VAŠE DÍTĚ!

Hračky jsou označeny CE, testovány a vyhovují harmonizovaným normám Evropské unie pro bezpečnost hraček, které jsou mezinárodně akceptovány (směrnice 2009/48 / ES). Nábytek je zasílán v rozloženém nebo částečně rozloženém stavu. Je velmi snadné jej postavit, kompletní sada má vše, co je k tomu potřeba.

Doporučeno pro děti od 9 měsíců do 6 let. Maximální nosnost do 90 kg.

Rozměry: V-47cm, H-41cm, D-49cm

2 890,00 Kč
/* */